O nás

Co je Balónek?

Náš spolek Balónek z.s. provozuje dětský internetový časopis www.balonek.cz, jehož záměrem je oslovit co nejvíce školáků, učitelů a rodičů. Chceme zaujmout, poučit i pobavit. Vyhlašujeme témata, připravujeme soutěže a kvízy, poskytujeme kulturní servis a informace o pořádaných akcích pro děti.

Dále se pak také podílíme na doprovodném programu pro děti na zajímavých společenských a kulturních akcích na Ostravsku.

Projekt Sáčkovka vymyslela naše členka Monika, která má v Balónku na starosti tvůrčí dílny. Prodejem sáčkovek prostřednictvím našeho Balónku, touto vedlejší činností, bychom si chtěli dofinancovat aktivity našeho spolku, abychom nebyli zcela závislí jen na poskytnutých příspěvcích a darech.

Koupí sáčkovky tak nejen že začnete "nakupovat ekologicky" a uděláte tak aspoň "malou laskavost" naší rodné planetě, ale také přispějete na rozvoj našich aktivit, za což vám předem moc děkujeme :-).

© 2019-2023 Balónek z.s., Českobratrská 2227/7, 702 00 Ostrava
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky